Čarodějnice

3. 5. 2024

Poslední dubnový den jsme v naší škole oslavili bohatým programem pro děti. Nejprve jsme se věnovali výuce s čarodějnickou tematikou. Poté jsme na zahradě vykouzlili čarodějnický oheň, kdy si děti mohly opéct špekáčky a později plnily čarodějnické úkoly. Děti si mohly za jejich splnění složit skládačku čarodějnice vyrobené na 3D tiskárně.

Odpolední program připravila paní vychovatelka. Děti si prošly čarodějnickou stezku a další čarodějnické aktivity.

V mateřské škole proběhlo v oddělení Včeliček zábavné dopoledne. Děti i paní učitelky byly oblečeny v čarodějnických kostýmech. Zatančily si čarodějnický taneček a prováděly různé kouzelné čarodějnické pokusy. Další stanoviště na ně čekalo na zahradě mateřské školy, kde děti plnily zábavné úkoly. Čarodějnické dopoledne se opravdu vydařilo.

děti u ohniště